CZ

Jak na to?

 

Objednávka

Objednáte jednoduše online a my vám doručíme BBBOX až do kanceláře. Chcete si box sami vyzvednout? Není problém! Box nebo boxy Vám připravíme k vyzvednutí na Vámi zvolenou pobočku Bageterie Boulevard. Pokud si chcete nejprve ověřit, zda-li k Vám rozvážíme, navštivte sekci MAPA ROZVOZU.

Objednat můžete kdykoliv, ale je nutné svou objednávku dokončit alespoň 2h před požadovaným termínem doručení. Protože boxy připravujeme hodinu před vyzvednutím, můžete se těšit na vždy čerstvé a lahodné produkty.

Platba

K zaplacení objednávky si můžete vybrat z několika možností. Pro co největší pohodlí nabízíme platbu v hotovosti na pobočce, platební kartou online, dobírkou kurýrovi i platbu na fakturu. V případě, že preferujete platbu fakturou musíte být zaregistrovaný uživatel a vyplnit krátký formulář, který nalezneze ZDE. Do pár dnů se Vám ozveme s informací, že jsme Vám tento způsob platby umožnili.

Praktické občerstvení

Každý box obsahuje 16 kousků baget, které si můžete pohodlně brát a jíst přímo z boxu a přiložené ubrousky se postarají o případný nepořádek :) Jeden box uspokojí až 8 strávníků. Vyberou si i ty nejmlsnější jazýčky včetně milovníků masa, sladkostí nebo vegetariánů.

 

 

OBJEDNAT

Pravidelní zákazníci

BB Box BB Box BB Box BB Box BB Box BB Box